Je cestování do Indonésie bezpečné?

24.04.13

Zatímco každý jedinec si musí vybrat, co je pro každou jednotlivou situaci, Via Její sestavil seznam tipů, které vám pomohou učinit informované a informované rozhodnutí.

Informujte se u konzulárního úřadu

Prvním krokem při plánování jakékoliv mezinárodní cestu, je zkontrolovat ve vaší zemi konzulární úřad pro libovolné oficiální cestovní výstrahy nebo varování. Pro zajištění nejaktuálnější informace Via Její doporučuje křížovými odkazy na konzulární byra stránky alespoň dvou zemí:

  • Australské ministerstvo zahraničních věcí
  • Zahraničních věcí a mezinárodního obchodu Kanady
  • Francie Diplomatie
  • Britské ministerstvo zahraničí a Commonwealthu
  • Americké ministerstvo zahraničních věcí

Mějte na paměti, že existují významné rozdíly mezi vaše záznamy a cestovní varování. Například, někteří upozornění informovat cestující o potenciálu přírodních aktivit, jako jsou zemětřesení a hurikán sezóny. V extrémních případech, cestovní varování varují před cestou do určité oblasti (např. pásmo Gazy), nebo celé země (např. Irák, Afghánistán).

Je cestování do Indonésie bezpečné?

Výzkum specifických pro danou zemi konzulární briefingy pro následující:

  • Cestovní upozornění pro vaše konkrétní určení a / nebo okolním regionu.
  • Politická stabilita a nadcházející volby.
  • Rizika představovaná trestním a / nebo teroristické činnosti.
  • Každá země / region specifické problémy ve vztahu k útokům proti ženám.

Zjistit region specifické zdravotní problémy

Centrum pro kontrolu nemocí (CDC) "s Travelers" Health nabízí informace s cílem napomoci cestující rozhodnout, očkovací látky, léky a další nezbytná opatření k prevenci nemocí a zranění při cestování do zahraničí.

Znát letecké společnosti a země v oblasti bezpečnosti letectví záznam

Evropská unie dopravní komise vede seznam leteckých orgány civilního letectví a letadel, které nesplňují určitá kritéria bezpečnosti, a proto je zakázáno provozovat lety v EU a přes vzdušný prostor. Ať už jste občan EU, nebo ne, ujistěte se, že Úřad pro civilní letectví v zemi uvažujete cestovat do a / nebo vašeho návrhu dopravce není na tomto seznamu!

Cestovní režim

Zatímco většina obchodní cestující využít cestovní kanceláře nebo firemní rezervační služeb prostřednictvím jí doporučuje podniknout několik dalších kroků ke zvýšení bezpečnosti a cestovní klid.

Získat celosvětový cestovní a zdravotní pojištění

Vezměme si zapsal do mezinárodního cestovního ruchu a zdravotní program. Většina amerických plánů zdravotní péče se nevztahují mezinárodní zdravotnické poskytovaných služeb, a ne všechny zahraniční nemocnice přijímat platby kreditní kartou. Dobrý plán bude zahrnovat nouzové cestování, zdravotní a bezpečnostní pomoc a v extrémních případech, lékařskou evakuaci (který, bez pojištění, může stát nahoru $ 50,000).

Zaregistrujte se ve vaší zemi konzulátu

Vřele doporučujeme registraci s vaší vládou konzulátu v zemi, kterou navštívíte. Konzulární úředníci mohou poskytnout řadu služeb v případě nouze, jako náhradní pasy, av extrémních případech, fyzickou bezpečnost a evakuace. To je také skvělá příležitost, aby znovu potvrdili svou vstupní dokumentaci (např. cestovní pas, víza, povolení pracovní povolení) je aktuální.

Navštivte svého lékaře získat očkovací látky a léky na předpis

Váš lékař by vám měl poskytnout příslušné vakcíny a léky doporučené zdraví CDC cestovatelů organizace nezbytných k prevenci onemocnění a zranění při cestování do zahraničí. Nezapomeňte se zeptat na doplňování pro jakýkoli předpis léků, které užíváte dnes - to nemusí být tak snadné získat v cizí zemi.

Reklama - odkazy

 Skříně Stako

Jsme česká rodinná firma, která se již 14let specializuje na vestavěné skříně, šatny a další zakázkový nábytek.


Vyplatí se stěhovat do Prahy?

Přemýšlíte o tom, zda se vyplatí stěhovat do Prahy?


Investiční stříbro

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Investiční stříbro je vhodný způsob uložení Vašich peněžních prostředků.


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Chystáte se pořídit si vestavěnou skříň?


Vestavěné skříně na míru

Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně podle představ svých klientů. Můžete si vybrat z různých barevných provedení a materiálů.


Kompletní paleta z oblastí chovatelských potřeb pro psy. Nechte se inspirovat.


Samonivelační beton vytváří dokonale hladký povrch, který usnadňuje montáž navazujících konstrukcí.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.


Process water and waste water treatment services including alternative solutions like constructed wetlands and reed-bed systems.

Synergy gold je ryze česká firma působící na trhu investičních kovů. Najdete nás prestížní ulici Pánská 5 v centru Prahy.